Pohlednice Online: pošlete papírový pozdrav z mobilu [aplikace]

Reklama

Povedená aplikace České pošty nahrává všem, kteří nechtějí utrácet za pohledy, známky a ještě ztrácet čas hledáním poštovní schránky v zahraničí nebo u nás. Stačí pár kliků a originální pohlednice je na světě!

pohledonline_1pohledonline_2pohledonline_3pohledonline_4pohledonline_5pohledonline_6

Aplikace Pohlednice Online představuje skvělou možnost, jak posílat pohlednice s vlastními fotkami z galerie nebo přímo z fotoaparátu. Přehledný průvodce poradí s formátem pohlednice, principem vkládání fotek, doplněním rámečku a úpravou vlastního textu.

pohledonline_7pohledonline_8pohledonline_9pohledonline_10pohledonline_11pohledonline_12

Integrovaný editor fotky umí záběry trochu poupravit, stejně tak máte možnost změny fontu a stylu písma psaného textu. K odeslání pohlednice je potřeba doplnit adresu, a to třeba z adresáře mobilu nebo ručně.

pohledonline_16pohledonline_15pohledonline_14

Pohlednice se platí online kartou nebo přednabitým kreditem prostřednictvím koupeného voucheru. Pokud máte zákaznickou kartu pošty, ještěš pár korun ušetříte. Ceník najdete v tabulce na webu pošty zde. Nejlevnější pohlednice formátu A6 s kartou pošty stojí 23 Kč při odeslání do ČR. Výhody tohoto řešení posílání pohledů je zřejmé, pohledy se tiskou v ČR, jsou tak doručeny hned druhý den po odeslání a platbě. Vy nemusíte hledat poštu a olizovat známky, navíc spoléhvat na služby pošt kdesi v zahraničí nebo exotických destinacích. Stačí minuta na Wi-Fi a rázem potěšíte svoje příbuzné a nejdražší originální zdravicí z cest.

  • Systémy: Android, iOS
  • Cena: zdarma
  • Ke stažení: Android, iTunes

Reklama