Pojďte telefonovat z mýdlové bubliny, zve Mobil od ČEZ [pokus o rekord]

Reklama

Mobil od ČEZ připravuje roadshow, na které kromě informací o nabídce tohoto virtuálního operátora můžete vidět překonání jednoho rekordu, případně se do tohoto překonávání sami zapojit. Bude u toho spousta bublin, lidí a mobilů a začíná se již dnes v Praze!

Akce bude probíhat v úterý 5. 11. od 15.00 do 20.00 v prostorách obchodního Centra Chodov. Kromě pracovníků operátora bude přítomen světový rekordman a profesionální bublinář Matěj Kodeš, který se pokusí vytvořit světový rekord v počtu lidí telefonujících z mýdlové bubliny.

Samotný pokus o vytvoření rekordu proběhne od 18,00 do 19,00 hodin. Po úvodním stanovení rekordu, jeho schválením agenturou Dobrý den a zanesení do České knihy rekordů budou postupně probíhat pokusy o jeho překonání ve dvanácti městech po celé České republice.

Matej_Kodes

V rámci svého vystoupení předvede Matěj Kodeš profesionální show, během které uvidí návštěvníci například kouřové bubliny, bublinové krychle či hvězdy a další bublinové efekty. Jako součást bublinářské show bude pro zájemce připraven workshop, na kterém se mohou naučit celou řadu triků, včetně receptů na namíchání vlastní bublinové směsi. Na závěr proběhne pokus o překonání samotného rekordu, který spočívá v zavření co největšího počtu volajících lidí do mýdlové bubliny.

Reklama