Polívka boduje: Vánoční kampaň T-Mobilu měla úspěch a je prodloužena

Reklama

T-Mobile si pochvaluje úspěšnost své vánoční kampaně s Bolkem Polívkou. Soudě podle pozitivních ohlasů dokázala oslovit marketingové odborníky, prodejní úspěchy zase svědčí o tom, že se líbí i zákazníkům. T-Mobile proto řadu vánočních akcí prodlužuje až do konce března.

První prodlouženou akcí jsou Twist Adventní víkendy zdarma pro majitele předplacených karet. Pokud už si nevzpomínáte, jde o bezplatné volání a textování v síti T-Mobile o víkendech plus padesátimegabajtový datový balíček (taktéž na víkendy) výměnou za třísetkorunové dobití. Podle statistik operátorce počet dobíjejících zvýšil o 48 %. Tato nabídka byla proto prodloužena, pokud si do konce ledna dobijete o 300 Kč, získáte čtyři víkendy s uvedenými výhodami. Každé následující dobití tří set korun prodlouží tuto nadílku vždy o další čtyři týdny.

Druhá vánoční akce se týkala prodeje smartphonů s vyšší dotací. Zde operátor zaznamenal nárůst o 188 %. I tato nabídka byla prodloužena, vybrané chytré telefony s Internetem v mobilu seženete levněji až do konce března.

Do třetice bude řeč o mobilním internetu. Operátor navýšil všem zákazníkům limit FUP na dvojnásobek, což vedlo ke zvýšení počtu uživatelů balíčku Klasik o 27 %. Dvojnásobný limit můžete využívat až do konce platnosti své smlouvy na dobu určitou; zákazníci bez úvazku pak do konce března.

Zvýhodnění na dobu určitou mají objem dat navýšen až do vypršení závazku balíčku. U doby neurčité platí dvojnásobný FUP limit do 31. března 2012.

Reklama