Ponožky už ne, pod stromek patří originální kryt na mobil

Reklama

Marně vymýšlíte, co koupit za vánoční dárek? Nechte vyrobit přesný kryt na mobil i tablet s vlastní grafikou, fotkou a textem. Originální příslušenství k mobilu ochrání mobil před poškozením a ještě bude dobře vypadat.

 

Zajímavou službu nabízí Freemage, jde o zhotovení krytu na vybrané telefony na míru. Není to sice vyloženě levná záležitost, ale jako originální dárek by se mohl hodit. Kryty jsou z pevného plastu, s přesnými rozměry na telefony a tablety. Mezi podporovanými přístroji je 15 modelů, jde o Apple iPhone 4/4S/3G/5, iPod Touch 4th, iPad 2, Samsung Galaxy S3/S/Note/S II, HTC Desire, BalckBerry BB9900/8520/9700.

Ceny krytů se liší podle zařízení, pohybují se v rozpětí 579,28 – 1 210,31 Kč za kus, tady je ceník. Kryty se vyrábí v průvodci, který umožňuje 3D natáčení telefonu a nabízí česky psanou nápovědu. Vkládat lze fotky, dopisovat texty v různých fontech, je tu galerie motivů. Aplikace pracuje rychle, dá se kombinovat grafika s doplněným textem.

Doba dodání hotového krytu je 5 pracovních dní, takže Vánoce ještě stihnete. K částce je nutné počítač poštovné a balné 75,72 Kč, resp. 88,34 Kč v dárkovém balení. Výsledná cena je tak do 660 Kč, ale máte jistotu, že neexistuje druhá varianta vašeho vytvořeného krytu. Pokračujte na http://www.freemage.cz/.

Reklama