Pořiďte si na Vánoce nejlevnější volání

Reklama

Na tarifním trhu fungují desítky operátorů. Velké ryby i malí virtuální operátoři se mezi sebou předhánějí, kdo nabízí nejlevnější volání. Jak ale skutečně najít nejvýhodnější nabídku? Pomoci by mohly online srovnávače tarifů.

Doba, kdy jsme mohli vybírat jen u tří operátorů, je dávno pryč. Dnes máme možnost sáhnout k nabídce téměř šedesáti virtuálních operátorů. Samozřejmě mezi sebou soupeří o přízeň zákazníků. Díky tomuto konkurenčnímu boji ceny za volání a SMS stále klesají a to jde na ruku nám, zákazníkům. Jak ale najít takový tarif, abychom ušetřili co nejvíce?

Jak najít výhodný tarif?

Natrefit na ideálního operátora totiž nemusí být tak jednoduché. Kdybychom měli pročítat nabídky všech operátorů, zabralo by nám to až příliš času. Vůbec se zorientovat na mobilním trhu a seznámit se se všemi operátory, dá samo o sobě zabrat.

Ani ceníky nebývají nejpřehlednější četbou. Vyznat se, co všechno je v tarifech započteno, kolik dat k neomezenému volání získáte a na kolik vás vyjde hovor ze zahraničí, není vůbec jednoduché. Na tomto kroku drtivá většina zákazníků pohoří a nakonec porovnává jen mezi silnou trojkou mobilních operátorů. Anebo to vzdá úplně.

Nabídky za vás porovnají online srovnávače

Přitom není vůbec potřeba, abychom ztráceli čas zdlouhavým porovnáváním nabídek jednotlivých operátorů. Výhodné ceny dokážou najít i online srovnávače tarifů. Jedním z nich je srovnání mobilních tarifů od Ušetřeno.cz. Speciální online kalkulačka vám dá okamžitý přehled o všech nabídkách operátorů a prozradí, kdo nabízí nejlevnější volání. Výhodou je, že o vybraný tarif můžete ihned nezávazně požádat.

Srovnání mobilních tarifů od Ušetřeno.cz je jednoduché a rychlé, právě v tom je jeho síla. V kalkulačce zvolíte svého stávajícího operátora, zadáte svou měsíční útratu a uvedete, kolik minut provoláte, kolik SMS a MMS pošlete a kolik dat spotřebujete. A za 2 minuty máte před sebou nezávazné porovnání vašeho stávajícího operátora s ostatními.

Příjemné je i okamžité seřazení nabídek podle výše úspory. Pokud například měsíčně utratíte 700 Kč, provoláte 60 minut, napíšete 70 SMS a využijete 500 MB dat, ihned zjistíte, že s výhodnějším tarifem můžete ušetřit více než 300 Kč měsíčně.

Ve srovnání narazíte i na neveřejné tarify

Srovnávač myslí i na studenty, důchodce a osoby s průkazem ZTP. V kalkulačce mobilních tarifů najdete pro tyto případy speciální zaškrtávací políčko. Pokud ho označíte, zobrazí se vám zvýhodněné nabídky. Ty byste v cenících u operátorů jen velmi těžko hledali.

Není to ale to jediné, co portál Ušetřeno.cz svým zákazníkům nabízí. Ve srovnání najdete neveřejné tarify operátorů, které jsou daleko výhodnější než ty v obchodech či v oficiálních cenících na internetu. I to je jeden z důvodů, proč srovnávač mobilních tarifů vyzkoušet. Objevit můžete třeba neomezené volání a SMS do všech sítí pod 500 Kč.

Reklama