Poslední kolo soutěže T-Mobile o iPhone 11

Reklama

Až do konce dubna se můžete zapojit do soutěže T-Mobilu o iPhone a řadu dalších pěkných cen. Alespoň cenu útěchy získá každý. Podmínkou je uzavření studentského tarifu.

K automatické účasti stačí jediné – uzavřít či prodloužit smlouvu na tarif Můj Student na webu T-Mobile. Není potřeba se nikde hlásit ani registrovat, účast je automatická. A neplatí, pokud si smlouvu prodloužíte či zřídíte na prodejně nebo přes telefon. Na výběr je třeba Můj Student 100 (minut a SMS) a 7 GB dat za 425 Kč měsíčně, nebo Můj Student 100 (minut a SMS) a 17 GB dat za 575 Kč měsíčně.

Losování posledního třetího kola proběhne 30. dubna. Hraje se o následující ceny: 1x iPhone 11 64 GB – černý, 1x Samsung Galaxy Watch46mmLTE(R805F) – stříbrný a 2x Apple Airpods 2019 – bílé. Všichni ostatní dostanou automaticky jednu z následujících odměn na základě náhodného výběru: výběr Uvítací melodie a její používání na jeden měsíc zdarma, HBO GO na jeden měsíc zdarma, slevové vouchery k externím partnerům např. do Freshlabels, Bonami, Knihy Dobrovský, předplacená karta: Twist podle spotřeby s kreditem 200 Kč.

Reklama