Pouzdra, která byste si na iPhone nedali. Nebo snad…?

Reklama

Říkejte si co chcete, iPhone byl vždycky krásný designový telefon se stylem. Tohle všechno se ale dá zlikvidovat během několika okamžiků. Stačí si pořídit některé z následujících pouzder a z hezkého mobilu máte… Vlastně ani nevíme co.

iPhone se může chlubit zdaleka nejbohatším příslušenstvím ze všech mobilních telefonů. Kromě zajímavých a užitečných doplňků se ale dá najít i nějaké to příslušenství, u kterého marně přemýšlíte nad osobou potencionálního kupce. Proto bychom chtěli požádat, abyste v diskusi jasně napsali, pokud se vám některé z následujících pouzder líbí, nebo jste je už u někoho viděli.

Prase ve spodním prádle s korunkou na hlavě. Noční můra většiny majitelů iPhonů, ale jako vtip zajímavé. Navíc oproti ostatním pouzdrům hodně levné.

Cena: 3,56 dolarů

Koupíte zde

Rádi zvířátka. Žabičku? Pandu? Medvídka? Tak to hlavně nikomu neříkejte a rozhodně to neprezentujte na svém mobilním telefonu. Pro jejich ochranu se dá určitě dělat něco lepšího než si koupit nevkusné pouzdro. Bohatou nabídku dalšího zvířectva ale přesto najdete zde.

Cena: 24,99 dolarů

Koupíte zde

Tohle pouzdro by se možná mohlo dávat jako dárek k předplatnému časopisu Playboy. To by ale muselo stát trochu méně.

Cena: 32 dolarů

Koupíte zde

I tenhle obal je sice strašný, ale tady aspoň pochopíme, že třeba někdo chce telefon půjčit malému dítěti, kterého veselá kočička zaujme a navíc se mu iPhone nepodaří tak lehce zdemolovat.

Cena: 30 dolarů

Koupíte zde

Doporučujeme militantním zastáncům pojídání banánů, nebo ochráncům opic všeho druhu.

Cena: 25 dolarů

Koupíte zde

Reklama