Pouzdra Musubo: stylové obutí pro iPhone [gadgets]

Reklama

Pokud jste stále věrní iPhonu 4 nebo 4S, určitě se vám budou líbit tato stylová pouzdra. Elegantní tvary v mnoha designech vypadají jedinečně, s pouzdrem dostanete také ochrannou folii na displej a praktický stojánek!

Pouzdra Musubo patří na iPhony 4 nebo 4S a vyrábí se v několika desítkách provedeních. Výrobce láká na rozmanité tvary a barvy, kterým se nedá upřít jistá originalita. Pouzdra jsou zhotovena z ohebného plastu, nejde o měkká silikonová pouzdra. Za zapůjčení děkujeme 4myApple.cz, kde také pouzdra zakoupíte od 499 Kč podle typu.

Pouzdro Musubo Elvis Apple iPhone 4/4S černé lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pouzdro Musubo Rubber Band Apple iPhone 4/4S červené lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Součástí balení je ochranná folie na displej s výřezem na tlačítko. Ohýbatelný černý plast představuje stojánek pro sledování videa nebo „jen“ odkládání telefonu na stole. Dá se nastavit úhel náklonu, vepředu pouzdro drží vyklápěcí zarážka.

Pouzdra samozřejmě mají příslušné výřezy na dobíjecí konektor, 3,5mm jack, fotoaparát, nechybí tlačítka na boku. Zajímavým řešením je řada Sneaker, u níž lze ještě měnit zadní kryty. Tento typ pouzder je však nejdražší.

Reklama