Povánoční výprodej: pět tipů na mobily se slevou

Reklama

Po vánočním a novoročním šílenství všichni obchodníci vyprodávají skladové zásoby. Výjimkou nejsou ani prodejci mobilů. Podívejte se na pět tipů výrazně zlevněných telefonů podle webu Heureka.cz.

Nokia 6700 Classic

Extrémně elegantní Nokia s kovovými kryti v poslední době zlevnila až o 25 %. Jedná se sice už o hodně starý mobil, v němž najdete ještě ovládací prostředí Series 40, na volání a zprávy ale poslouží více než dobře.

Nokia 6700 classic lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

CPA Halo 7

Jednoduchý seniorský telefon s velkými tlačítky, čitelným displejem a nesložitou nabídkou funkcí se prodává pod celou řadou označení. Aktuálně ho seženete o 17 % levněji.

myPhone Halo 7 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nokia Asha 311

Sice nemá klasický operační systém, ale zvládá všechny „pokročilé“, dříve „manažerské“ funkce. Prohlídnete si s ní internetové stránky, vyřídíte e-maily, zkontrolujete dění na sociálních sítích. Taková je Nokia Asha 311, nyní levnější o 7 %.

Nokia Asha 311 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Samsung B7510 Galaxy Pro

Pokud máte zájem o levný mobil s QWERTY, který je navíc o 11 % zlevněn, zkuste pouvažovat o Samsungu Galaxy Pro. Kromě QWERTY klávesnice má ještě dotykový displej, o chod se stará operační systém Android.

Samsung B7510 Galaxy Pro lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama