PRADA Phone by LG 3.0: podejte si ruce s luxusem (preview)

Reklama

Spojení výrobce LG s módní značkou PRADA není nijak převratné, čest máme již se třetím stylovým mobilem. Opět na scénu přichází výjimečná cena, design, poutavá výbava a technické zpracování. Smartphone s Androidem je k mání také u českého T-Mobilu.

LG Prada 3.0 se nám ukázal v prosinci loňského roku, nyní jej koupíte v řadě obchodů a také u T-Mobilu. Základní cena u operátora startuje na 14 699 Kč, jinde pořídíte o něco levněji. Za tuto cenu budete mít telefon, kterému se nepodobá žádný jiný. Propagaci mobilu se věnuje herec Edward Norton a modelka Daria Werbowy.

LG Prada 3.0 není žádným drobečkem, jde o velkou placku 128 × 69 mm s tloušťkou jen 8,5 mm. Temný vzhled konstrukce ladí s lesklým rámečkem na obvodu, odlesky háže logo Prada. Čelní jednolitá skleněná plocha chrání displej o velikosti 4,3″ (56 × 94 mm) s rozlišením 800 × 480 bodů. Displej dostal technologii Nova Plus pro vysoký jas a tak i lepší čitelnost na světle. Pod displejem se bíle rozsvítí čtveřice senzorových tlačítek, na stisk reaguje mobil jemným vrněním.

Tenký rám na levé straně nabízí dvě tlačítka hlasitosti, nahoře pak působí čtveřice kulatých prvků. Z leva jde o 3,5mm jack sluchátek, pak následuje tlačítko fotoaparátu na kraji je zámek. Přeskočili jsme posuvnou kovovou krytku microUSB. Určitou eleganci takovým desénovým prvkům nelze upřít, mně se to líbí.

Zadní strana imituje kožený povrch, jde o tenký černý plast. Od těla Prady se kryt snadno uvolní, stačí využít zářez na nehet po celé šířce mobilu. Kryt se dá mírně ohnout, z vnitřní obsahuje nalepenou anténu. Prada umí navýšit kapacitu vnitřní 8GB paměti o microSDHC karty a to za chodu.

Baterie s kapacitou 1 540 mAh se stará o výdrž chodu dvoujádrového procesoru s taktem 1 GHz a 1 GB RAM. Telefon obsahuje Android 2.3, nechybí kompletní datové přenosy, fotí se s 8Mpx snímačem s autofokusem a LED bleskem. Po zapnutí zjistíte, že jste snad přišli o barevné vnímání. Prostředí je vyvedeno v černobílé, některé ikony však barevné jsou. Na funkce se podíváme v recenzi, ptejte se, co vás zajímá!

LG P940 Prada 3.0 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama