Prázdniny jsou tady, Vodafone zlevňuje roaming na 69 Kč denně

Reklama

Jak tak s příchodem prázdnin operátoři snižují ceny roamingu, zejména kvůli tlaku EU, nemůže zůstat pozadu ani Vodafone. Samozřejmě upravuje ceny Eurotarifu, k tomu ale zlevňuje i svůj denní balíček umožňující čerpat české volné jednotky.

U Eurotarifu dochází ke snížení cen dle cenové regulace Evropské unie. Od 1. července zaplatíte za odchozí hovor 6,30 Kč/min, za příchozí 1,66 Kč/min. Textová zpráva vás vyjde na 1,99 Kč, zatímco za multimediální zprávu nebo 1 MB dat se vám na vyúčtování objeví částka 6,63 Kč.

Až dosud tedy nic, co bychom v různých obměnách neviděli u všech operátorů. Mnohem zajímavější je ale změna, které se dočkal balíček Vodafone Roaming na den. Pro připomenutí – po zaplacení relativně nízké částky vám tento balíček umožní využívat v cizině volné minuty a SMS příslušející k vašemu českému tarifu. Prostě čerpáte volné jednotky, jako byste neopustili pohodlí české kotliny. Kromě minut a SMS můžete navíc využít až 100 MB dat denně.

Přesně tento balíček se od července zlevní o 30 Kč. Nově tak bude stát pouhých 69 Kč, což představuje přibližně 11 minut eurotarifu. A ještě důležitá připomínka na závěr, příchozí hovory jsou v rámci balíčku Roaming na den zcela zdarma. Tento tarif mohou využít zákazníci, kteří používají Red tarify, Tarif na míru, Férový tarif či tarif Start. Tarif Red Premium již roaming v zóně 1 zahrnuje.

Reklama