Předplacenkáři O2 si mohou dokupovat data

Reklama

Majitelé předplacených karet O2 si nově mohou dokupovat data, pokud v průběhu měsíce vyčerpají svůj příděl FUP. V nabídce jsou ale jen dva dokupovací balíčky, jeden s kapacitou 25 MB, druhý nabízející 500 MB.

Podle vlastních statistik O2 více než polovina zákazníků s předplacenými kartami vyčerpá svůj FUP ještě před koncem zúčtovacího období. U týdenních balíčků se v průměru jedná o čtvrtý den, u měsíčních o začátek třetího týdne.

Pokud se vám něco podobného přihodí, můžete si aktivovat jeden z balíčků Data navíc. Na výběr máte hned dva – Data navíc 25 s limitem 25 MB za cenu 25 Kč a Data navíc 500 s 500 MB za 99 Kč.  Data navíc lze objednat k datovým tarifům Internet v mobilu, Mobilní internet nebo k doplňkovému balíčku Free CZ.

Všichni zákazníci si mohou aktuální zůstatek dat a jejich čerpání kdykoliv sami zkontrolovat v internetové samoobsluze Moje O2 – buď na adrese www.mojeo2.cz , nebo v mobilní aplikaci Moje O2. Data si mohou zákazníci sami dokoupit prostřednictvím aktivační SMS nebo přes internetovou samoobsluhu Moje O2.

Reklama