Představení Nokia Lumia 920 a 820: živé fotky

Reklama

Spolu s celosvětovým představením nových Nokií v New Yorku proběhlo také jejich lokální představení v pražské pobočce výrobce. Můžeme vám proto ukázat několik prvních fotek modelů Lumia 920, Lumia 820 a spousty představeného příslušenství.

První předvedení nových Lumií včetně praktické ukázky ovládání displeje v rukavicích.

 

Nokia Lumia 920 zvládne již v základní výbavě bezdrátové dobíjení. Nokia slibuje, že do budoucna spolu s partnery představí celou řadu dobíjecích zařízení, aktuálně můžete použít speciální nabíjecí podložku (na fotce vpravo) nebo některý z reproduktorů (fotka vlevo).

 

Velkým lákadlem nově představených telefonů je škála barevných variant. Například zářivě žlutou Nokii jsme ještě neviděli (na snímku Lumia 920).

Nokia Lumia 920

 

Na dalších snímcích najdete vedle sebe červenou a žlutou Lumii 920, můžete porovnat, která se vám líbí více.

 

No a pokud vám nevyhovuje bezdrátové napájené, k dispozici budou i klasické konektory.

Nokia Lumia 820

O něco méně vybavená Lumia 820 může nasbírat cenné body možností výměny zadního krytu. K dispozici je celá řada barevných variant.

 

Při této příležitosti je třeba zmínit, že Lumia 820 se neumí v základní výbavě bezdrátově dobíjet. Pokud jí ale nasadíte speciálně vybavený zadní kryt (poznáte ho podle kovových konektorů – na snímku vlevo), můžete této skvělé nové funkce využít také.

Příslušenství

Kromě dvou nových telefonů ukázala Nokia také pět kousků příslušenství. Některé už jsme viděli dříve, některé jsou horkou novinkou.

 

Podobně jako samotné telefony, i příslušenství přímo hýří barvami.

Bezdrátová sluchátka Nokia Purity Pro od firmy Monster budou skvěle ladit s novou žlutou barvou telefonů Nokia.

Reproduktor JBL se s telefonem dokáže spárovat přes NFC, vlastní zvuk už se ale přenáší přes klasické bluetooth, takže budete moci s chodit s mobilem v kapse po celém pokoji.

 

Horní strana navíc dokáže nabíjet telefon, jak už jsme si ukázali dříve.

Také druhý reproduktor od firmy JBL se dokáže spárovat s mobilem přes NFC. Dobíjet ho ale neumí.

 

Klasická dobíjecí podložka vyfocená společně s netradičně designovaným handsfree. Všimněte si tenkého konektoru na konci červeného kabelu. Bude se zasouvat do speciálního adaptéru Nokia.

Tip: podívejte se na oficiální představení Nokia Lumia 920, Nokia Lumia 820 a příslušenství do našich včerejších článků.

Reklama