Připravte auto na zimu: přezutí pneumatik se slevou

Reklama

V rámci Extra výhod nabízí O2 svým zákazníkům zajímavé slevy na nákup nebo přezutí zimních pneumatik. Pokud jste zákazníkem libovolné služby O2, můžete na přípravě auta na zimu pár stokorun ušetřit. Podívejte se, jak.

Všechny níže uvedené výhody získáte jednoduše na webu www.o2extravyhody.cz tak, že zadáte u konkrétní výhody své telefonní číslo. Obratem vám na mobil dorazí slevový kód, který pak předložíte v příslušné prodejně. Jelikož autoservisy mívají v době přezouvání na zimní pneumatiky docela nával, doporučujeme se předem objednat.

Nyní už ale k jednotlivým výhodám. Nejlépe jsou na tom samozřejmě obyvatelé Prahy. Ti mohou čerpat např. 20% slevu na přezutí osobního automobilu včetně ventilů ve třech provozovnách Červeného autoservisu. Na stejném místě si navíc mohou zakoupit zimní pneumatiky Bridgesrone Blizzak s cenou sníženou o 20 %.

A nyní konečně něco pro mimopražské. Další slevou je 15 % na přezutí, vyvážení a změření tlaku v pneumatikách. Můžete ji uplatnit v Autoservisu Hora v Písku až do poloviny listopadu. V kroměřížském Autoservisu Valášek získáte 20% slevu na přezutí a vyvážení 4 ks pneumatik.

Reklama