Příslušenství k Samsungu Galaxy S III

Reklama

Nová vlajková loď Samsungu se prodává teprve chvíli, obrovský zájem uživatelů ale dokazuje, že se bude jednat o hodně úspěšný telefon. V tomto článku se zaměříme na oficiální příslušenství, které k mobilu dodává přímo Samsung a ještě vylepší váš dojem z mobilu.

Přečtěte si také:

Oficiální představení Galaxy S III

Nejlepší videa s Galaxy S III

Galaxy S III seženete zatím jen v bílé barvě, plánuje se také modrá varianta. Nejenom v těchto barvách už nyní ale seženete speciální pouzdro, které velmi dobře ochrání váš nový telefon. Proč speciální? Nahrazuje totiž zadní kryt telefonu, odklápěcí je pouze přední strana, která chrání velký displej.

Pouzdro Puro Booklet Samsung Galaxy S III modré lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pouzdro Samsung EFC-1G6FME mint lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Chcete-li stále vidět na displej, asi se vám více bude líbit jednodušší kryt, který ochrání záda mobilu a jeho boky. Samozřejmě, jako v prvním případě, jsou na krytu vyřezány otvory, abyste se bez potíží dostali ke všem ovládacím prvkům. Samozřejmě, různých obalů, krytů a fólií seženete k telefonu ohromné množství. Stačí se podívat třeba na Heureka.cz a vybrat si podle libosti.

Pouzdro Puro Crystal Samsung Galaxy S III čiré lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pouzdro Puro Clear Samsung Galaxy S III šedé lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Vzhledem k multimediálním schopnostem telefonu je určitě škoda, že nemá HDMI. Vše jde ale řešit přes docela jednoduchou redukci. Ta má otvor na standardní HDMI a navíc ještě jedno samostatné microUSB. Takže telefon se dá stále nabíjet, i když máte redukci připojenou.

Samsung EPL-3FHUBEG lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Propojení s televizí se dá řešit i přes All Share Část Hub. O co se jedná? Krabičku propojíte přes HDMI s vaší televizí a přidáte jí tak možnost přijímat obsah z telefonu přes Wi-Fi.

Chybět samozřejmě nemůže ani dokovací stanice. Jak na obrázku sami vidíte, je potřeba, abyste k ní zezadu připojili napájecí kabel. Zarážka, která telefon drží ve správné pozici, se dá sklopit, při přenášení dokovací stanice tak nemusíte mít obavy o porušení její konstrukce.

Nabíječka Samsung EDD-D200BE lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Další příslušenství vypadá velmi podobně, jeho účel je ale jiný. Jedná se o šikovné umístění druhé baterie. Ta ovšem mobilu žádným způsobem nepředává svou energii, přes microUSB kabel ji naopak dobíjíte. Propojení s telefonem není žádné, jedná se tedy vlastně o trochu propracovanější stojánek.

Nabíječka Samsung EB-H1G6LLU lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama