Přivítejte novou mobilní značku Coolpad s novinkami

Reklama

Čínský výrobce Coolpad vstupuje na náš trh hned se dvěma smartphony s velikostí displeje 4,7 a 5,5 palců. Nechybí pokročilé funkce a zaujme cenovka s několika tisícovkami.

CoolpadModena_3CoolpadPorto_6

Coolpad Porto – telefon s 4,7palcovým displejem se bude dobře držet díky zaobleným zádům a hmotnosti jen 119 g. Telefon se prodává v černé nebo bílé barvě, stojí necelé 4 000 Kč. Za tyto peníze dostanete slušnou výbavu s podporou 4G a LTE, pro focení pracuje 8Mpx snímač a na selfie se hodí širokoúhlý objektiv a 5 Mpx.

CoolpadPorto_1CoolpadPorto_6CoolpadPorto_5CoolpadPorto_4

Coolpad E560 Porto LTE lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Android 5.1 pracuje se 4jádrovým procesorem 1,2 GHz a jen 1 GB RAM. Moc nepotěší jen 8 GB vnitřní paměti, na řadu přijde karta microSD. Telefon má 1 800 mAh akumulátor, výrobce slibuje solidní výdrž. Mobil již nyní zakoupíte v české distribuci.

CoolpadModena_5CoolpadModena_3CoolpadModena_2CoolpadModena_1

Coolpad Modena – o něco málo větší sourozenec má tentokrát 5,5palcový displej, rovněž IPS technologie. Rozlišení 540 × 960 bodů.  Výkon hardwaru je shodný, opět 4jádro 1,2 GHz a 1 GB RAM, stejně tak 8 GB paměti uvnitř. Modena je však dual SIM, v datových přenosech se orientuje stejně jako Porto, nechybí LTE podpora. Lepší je určitě akumulátor, má kapacitu 2500 mAh. Fotí se 8Mpx fotoaparátem, vepředu pak zbývá slabší 2 Mpx. I tento mobil nestojí ani 4 000 Kč, nově je v nabíce kromě černé a bílé barvy zlatá.

Coolpad E501 Modena Dual lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama