Pro starší a pokročilé: výhodný tarif O2 Senior

Reklama

Pokud je vám více než 60 let, můžete si u O2 aktivovat výhodnější tarif Neon S Senior. Oproti klasickému Neon S má výhodu výrazně nižší ceny, ostatní vlastnosti jsou totožné.

Podmínkou získání výhodnější seniorské verze tarifu je předložení občanského průkazu prokazujícího překročení věku 60 let. Dále se musíte uvázat operátorovi alespoň na dva roky. Pokud svůj tarif změníte nebo ho převedete na někoho, kdo je mladší šedesáti let, váš nárok na tarif Neon S Senior zaniká. Každý zákazník (definovaný rodným číslem) má narok na jeden seniorský tarif.

Měsíční paušál tarifu Neon S Senior činí 190 Kč, což je podstatně méně než 300 Kč účtovaných operátorem za běžnou verzi Neon S. Za tuto cenu dostanete 40 volných minut na volání do všech sítí, k tomu bezplatné volání do mobilní i pevné sítě O2 o víkendech.

Další provolané minuty budou zpoplatněny sazbou 5,60 Kč/min, za textové zprávy si operátor naúčtuje 1,60 Kč a za multimediální 5,90 Kč. Všechny sazby jsou totožné jak u tarifu Neon S, tak u varianty neon S Senior, liší se jen výší měsíčního paušálu.

Z osobní zkušenosti mohu pro seniory doporučit některý z mobilních telefonů Aligator. Vyznačují se velkým čitelným displejem, výrazně označenými a dostatečně rozměrnými tlačítky a minimem funkcí, které by méně zkušeného seniora mohly zbytečně odrazovat od používání mobilu.

Aligator D100 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Aligator A850 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Aligator A500i lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

Reklama