Profíci fotili s Huawei P9: koukejte a žasněte!

Reklama

Máte pocit, že mobilem se nedá vyfotit pořádná fotka? Utrácíte za drahé zrcadlovky v domnění, že vás spasí? Proberte se, je to rukama! Huawei půjčil svůj mobil několika profi fotografům a nad výsledky můžeme jen žasnout.

Ukazuje se totiž, že problém není ani tak v ceně fotoaparátu, jako spíš v dovednostech fotografa. I když Huawei P9 má bezpochyby špičkový fotoaparát, teprve v rukou profesionálů, jako je Ondřej Neff nebo Tomáš Hlíva skutečně vynikne.

Devatenácti fotografům a odborníkům z oblasti fotografie byl zapůjčen v rámci Street Photo soutěže smartphone Huawei P9. Zúčastnění se sešli v prostorách Leica Gallery Prague a po seznámení s fotoaparátem chytrého telefonu měli dvě hodiny na vyfocení co nejlepší černobílé a barevné street fotografie v ulicích Prahy. Jako téma byl zvolen „kontrast“. Projektu se zúčastnili například spisovatel, novinář a fotograf Ondřej Neff, profesionální fotografové Honza Sakař, Ivica Šúrová, Adriana Cahová, Rishabh Kaul, Michaela Pospíšilová-Králová, šéfredaktoři médií zaměřených na fotografii: Petr Žák, Rudolf Stáhlich, Tomáš Hlíva a řada dalších.

Huawei_P9_fotografove12

 

Reklama