Programujete pro Android? Vyhrajte 4 miliony dolarů od Samsungu

Reklama

Samsung připravil soutěž o finanční odměny v hodnotě 4,08 milionu dolarů pro vývojáře aplikací určených pro zařízení Samsung Galaxy Note a Samsung Galaxy Tab. Jedním z hlavních kritérií je počet stažení aplikace, součástí výhry je samozřejmě masivní marketingová podpora.

Účastníci soutěže budou rozděleni do dvou kategorií. V segmentu Samsung Apps Super Apps bude o vítězích rozhodovat veřejnost, přičemž o částku věnovanou na výhry se podělí 30 nejvíce stahovaných her a 30 nejvíce stahovaných neherních aplikací. V segmentu Best S Pen App bude o vítězných produktech, mezi něž se zařadí 20 inovativních aplikací, které zajímavým a praktickým způsobem využívají funkci S Pen, rozhodovat porota.

Vítězové budou odměněni peněžní částkou a dostane se jim nejrůznějších výhod při propagaci prostřednictvím globálních distribučních kanálů společnosti Samsung. Budou mít možnost propagovat své aplikace prostřednictvím celé řady mediálních kanálů určených pro sociální sítě a také prostřednictvím jiných online i offline platforem, jako např., Samsung Apps či Samsung Developers.

Další informace o Samsung Smart App Challenge 2012 najdete na webových stránkách soutěže http://www.smartappchallenge.com.

 

Reklama