Puro: skládací pouzdra pro Nový iPad

Reklama

Pokud jste to nevydrželi a běželi si pořídit Nový iPad, možná teď přemýšlíte, jak mnohatisícovou investici ochránit před poškozením. Podívejte se s námi na několik zajímavých pouzder italské značky Puro. Vyznačují se kvalitním provedením a zajímavými skládacími vychytávkami.

iPad Booklet Cover

První ze zajímavých pouzder nese označení Booklet Cover a pasuje jak na starší iPad 2, tak na Nový iPad. Jsou vyrobena z ekologické kůže (eco leather), což by mělo znamenat kůži získanou způsobem trochu šetrnějším k životnímu prostředí. Seženete je v tmavošedé a bílé barvě. Jejich přední díl má, jak je patrné na následujícím obrázku, jeden prolis, takže lze tablet postavit do pozice vhodné například pro sledování filmů. V případě, že chcete spíš „pracovat“, položte tablet tak, aby se opíral o ohnutý přední díl.

Puro iPad 2 BOOKCMBLK – černá lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

iPad Zeta Cover

Druhým zajímavým pouzdrem nejen na Nový iPad je Zeta Cover. Je vyrobeno ze stejného materiálu, jako ostatní pouzdra, tedy ekologické kůže. Barevná škála je ale podstatně širší, kromě obligátní černé (tmavě šedé, dosaďte si dle svého barvocitu) a bílé najdete také oranžovou a červenou. V tomto případě se setkáte se čtyřmi prolisy, z nichž vytvoříte sympatický trojhranný stojánek.

¨

Tím, že se při sestavení stojánku zapojí hned čtyři části horního dílu, je výsledný produkt poměrně stabilní. Rozhodně udrží iPad i ve vzpřímené poloze.

Magnet vestavěný v horním dílu pouzdra navíc dokáže uspat a probudit váš iPad podle toho, zda pouzdro zavřete či otevřete.

Puro iPad 2 Zeta Booklet – černá lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

iPad Golf Booklet Cover

Jakousi variací na již představený iPad Booklet Cover je verze Golf Booklet Cover. Jak již víte, je také vyrobena z ekologické kůže, ta je ale pro změnu perforovaná (tedy opatřena spoustou malých otvorů) a nabarvená. V nabídce je pouzdro červené, světle modré, tmavě šedé (černé) a světle šedé.

Typ konstrukce je stejný jako u Booklet Cover, tedy jedno prolisování umožňující jednu polohu stojánku. Oproti Zeta Cover drží přední díl pomocí speciální zarážky (stejná je i u standardního Booklet Cover).

 

Puro iPad 2 GOLF BOOKLET COVERS – červená lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

iPad Crystal Cover

Z uvedené řady značně vybočuje iPad Crystal Cover. Předně není vyroben z kůže, nýbrž z průhledného plastu. To má tu výhodu, že si mnoho lidí vůbec nevšimne, že na iPadu nějaké pouzdro máte. Systém „oblékání“ je stejný jako v předchozích případech, pouzdro prostě nacvaknete.

Druhým rozdílem je absence předního dílu. Majitelé tohoto pouzdra věří, že displej iPadu je natolik odolný, že nepotřebuje zvláštní ochranu, nebo ho využívají tak často, že se ukrývání za koženým dílem nevyplatí. Pokud vám chybí zajímavá možnost skládacího stojánku, můžete si ho ke Crystal Cover dokoupit zvlášť.

Puro iPad 2 Crystal Cover lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama

Puro: skládací pouzdra pro Nový iPad

Reklama

Pokud jste to nevydrželi a běželi si pořídit Nový iPad, možná teď přemýšlíte, jak mnohatisícovou investici ochránit před poškozením. Podívejte se s námi na několik zajímavých pouzder italské značky Puro. Vyznačují se kvalitním provedením a zajímavými skládacími vychytávkami. (Pokračování textu…)

Reklama