Rádio v mobilu – nalaďte stanice Evropa 2 a Frekvence 1

Reklama

Patříte mezi fanoušky Evropy 2 a Frekvence 1? Pak sáhněte po svém mobilu, a pokud v něm máte iOS, Android nebo Windows Phone, můžete je poslouchat, kdekoliv budete. Stačí být v dosahu datové spojení, ať už mobilní sítě nebo Wi-Fi. Aplikace umí budit rádiem!

Čeští vývojáři Inmite dokončili aplikace pro poslech streamovaného přenosu i pro Windows Phone a opět se aplikace hodně povedly. Aplikace obou rádií se liší grafikou, ovládání je shodné. Záložka Radio ukazuje název aktuální písničky, Playlist prozradí, co hrálo před ní. Kromě živého přenosu můžete poslouchat playlisty, roztříděné podle žánrů, takže u Frekvence máme třeba Osmdesátky, zatímco u Evropy 2 Teenage Rock apod.

Kvalitu přenosu lze nastavit v rozsahu vysoká – nízká – mobilní, u verze pro Android se stream liší GSM – 3G – Wi-Fi. Aplikace přináší zajímavou funkci časovače, kdy se přehrávání zastaví, hodí se pro usínání s poslechem hudby. Také přidává buzení rádiem, po nastavení budíku aplikaci nechte běžet a mobil začne ve zvolený čas hrát, funguje to. Další verze aplikace by mohla obsahovat odkazy na archivy pořadů.

Operační systém: Windows Phone 7.5, iOS, Android

Cena: zdarma

Odkazy ke stažení – Evropa 2: Windows Phone, Android, iOS

Odkazy ke stažení – Frekvence 1: Windows Phone, Android, iOS

Reklama