Raffaelo přání od srdce: pošlete lásku mobilem [aplikace]

Reklama

Raffaello slaví 25 let existence a pro fanoušky mandlí v čokoládě a kokosu připravil aplikaci s možností zasílání videopřání blízkým.

Raffaello přání od srdce má svůj účel v samotném názvu, vytvoříte si originální videopohlednice, které zašlete ostatním. Po spuštění, které trvá i desítky sekund, lze použít průvodce. Z paměti mobilu můžete použít libovolné video, nebo nějaké natočit, maximální délka je 20 sekund. Po konverzi videa do aplikace doplníte předuložený nebo vlastní text, rovněž jakýsi 3D efekt.

Nakonec se vám video uloží do aplikace a vy jej můžete dále sdílet. Sdílet lze různými způsoby (whatsapp, Facebook, e-mail apod.), odesílá se odkaz na portál Raffaella s tajným kódem. Odkaz sice dorazí, ale po kliknutí naskočí chybová hláška. Lépe to funguje, když obdarovaný napíše kód přímo do aplikace v mobilu, poté již video šlo zobrazit. Podmínkou je však nasnímání objektivem koupené krabičky Raffaello, jinak se videopohlednice nepřehraje. Uživatelsky toto není moc příjemné, když musíte nejprve mamince zavolat, aby si nainstalovala aplikaci a šla koupit krabičku bonbonů… Aplikace často zatuhne bez možnosti návratu, proto si nezaslouží dobré hodnocení a doporučení, ostatně to samé píší uživatelé v recenzích na Google Play.

  • Systémy: Android, iOS
  • Cena: zdarma (pro prohlížení nutno koupit krabičku Raffaello)
  • Ke stažení: Google Play, iTunes

Reklama