Ragdoll Run: utíkejte, skákejte, otáčejte [hra]

Reklama

Jednoduchých a chytlavých her není nikdy dost. Tentokrát se pořádně proběhnete s různými panenkami, kterým stojí v cestě rozmanitá trať s řadou bonusů. Hra nestojí ani korunu a strávíte u ní spoustu času!

RagdollRun_2RagdollRun_5RagdollRun_4

Ragdoll Run patří mezi skvěle hodnocené hry systém Windows Phone, které nestojí ani korunu. Úspěch slaví především milá grafika, jednoduchý systém ovládání a dobrá hratelnost. Vaším úkolem je provést vaši běžící panenku nástrahami trati.

RagdollRun_6RagdollRun_7RagdollRun_9

Při běhu můžete přeskakovat překážky, vyskakovat do výšky pro bonusy a pohybem swipe trať jednoduše otočíte. Tak dosáhnete na další bonusy a vyhnete se překážkám apod. Jedním dotykem displeje panenka vyskočí. Ovládání se dá vybrat i tak, že pomocí swipe nahoru skáčete, swipe dolů otáčíte tratí. Osvědčila se mi první možnost.

RagdollRun_10RagdollRun_8RagdollRun_3

Lajkováním hry na Facebooku můžete mít další panenku na výběr, obtížnost hry se dá upravit na tři stupně, je to především o rychlosti běhu. Skóre se počítá z délky úspěšného běhu a nasbíraných bonusů, pozor, máte pouze jediný život a končíte.

Reklama