Real Racing 3: totální automobilová pařba [hra]

Reklama

Tak jsme se dočkali a dokonce zadarmo. Tedy částečně a to nám nemusí vadit. Špičková hra Real Racing 3 je volně ke stažení pro Android a iOS, těšit se můžete na luxusní grafiku, reálné chování aut. Připravte si mobily a nabíječky, startujeme!

Mobilní hráči mohou s chutí žhavit své přístroje díky této závodní hře, která umí doslova pohltit. Hra Real Racing 3 nabízí skvělou grafiku  a plynulost, v mém případě používám na hraní HTC One SV a hra funguje bez potíží. Doporučuji sehnat mobil s větším displejem, ať si vychutnáte prostředí.

RealRacing3_1RealRacing3_2

Hra oplývá kvalitními zvuky a hudebním podkresem od Deadmau5. Standardně jsou zapnuty asistenti brzdění a trakce, v menu to snadno vypnete, až se naučíte dobře jezdit. Protivníci vám totiž nedají nic zadarmo. Během hry můžete měnit kamery pro výhled z auta, z nárazníku, za autem.

RealRacing3_3RealRacing3_4

Hra vyžaduje datové spojení a její obchodní model je postaven na platbách, tzv. mikrotransakcích. Jednoduše můžete za peníze rychleji postupovat, mít lepší auta a další výhody. Nebo se budete prodírat závody, čekat na opravy atd. Minimálně za zkoušku nedáte vůbec nic a tak s chutí do toho. Připravte se na dobíjení telefonu, jelikož hra odčerpá baterii opravdu rychle.

  • Operační systém: iOS, Android
  • Cena: zdarma + mikroplatby
  • Linky ke stažení: iTunes, Google Play

Reklama