Realme 7 5G: novinka pro rychlé sítě za akčních 6 499 Kč

Reklama

Realme včera představilo hned tři nové produkty pro český trh, kromě moblu s podporou 5G sítí tu máme nové chytré hodinky a bezdrátová sluchátka.

Realme 7 5G rozšiřuje rodinu sedmičkové třídy, a hned na začátku by mohl udělat vítr ve střední třídě – startuje se zajímavou akční cenou 6 499Kč od 27. do 30. listopadu na Alza.cz. Online představení Realme 7 5G si můžete pustit na Youtube, tam byste se dozvěděli o tom, že novinka má 6,5palcový displej s max. frekvencí 120 Hz pro plynulý obraz. Díky 5 000mAh baterii a 30W rychlonabíjení SuperDart bude jeho používání pohodlné jako u testovaného modelu Realme 7.

Realme Buds Air Pro

Také Realme má svoje bezdrátová sluchátka pro použití během dne, aktivní rušení hluku ANC má redukovat šum o 35 dB. Na jedno nabití vydrží 5 hodin s ANC aktivním. Cenově jsou určitě zajímavé – startují na 1 999 Kč.

Hodinky realme Watch S

Realme hodinky vyjdou také na 1 999 Kč, dostaly 1,3palcový displej, potěší kvalitní konstrukce z hliníkové slitiny a ochranné sklo Gorilla Glass. Moderní výbava zahrnuje senzory tepu a okysličení krve, díky aplikaci spolupracují s Androidy a od prosince se naučí podporu iOS.

Reklama