Realme GT 2 – v hlavní roli prémiový vzhled

Reklama

Realme v Číně odhalilo nejvyšší modelovou řadu GT 2, nové telefony zamíří také na evropské trhy včetně našeho. Hlavní roli mají design, materiály i výkon.

Realme 4. ledna oficiálně představila řadu realme GT 2 v Číně (první představení najdete zde). Telefon bude k dispozici ve třech konfiguracích: 8GB + 128GB, 12GB + 256GB a 12GB + 512GB. Série realme GT 2 nabídne čtyři barevné varianty – Paper White, Paper Green, Steel Black, Titanium Blue.

Velký důraz se váže s ekologií – zadní skořepina Realme GT 2 Pro Master Edition je z biopolymerového materiálu od firmy Sabic s certifikací ISCC a TCO, díky kterému se při výrobě podařilo snížit uhlíkovou stopu o 35,5 %. Certifikátem TCO se může pochlubit také recyklovatelný materiál a inkoust na bázi sóji využité při výrobě obalu telefonu.

Fotit se bude trojitým fotoaparátem, hlavní snímač má 50 Mpx s optickou stabilizací, nechybí 150° ultra širokoúhlý objektiv. Krásy fotek si užijeme na 2K LTPO AMOLED displeji, pochvalu zaslluží velice svižné 65W nabíjení 5 000 mAh akumulátoru. V provedení GT 2 má stejný design, baterii i RAM, rozdíl je v displeji, tady bude 120Hz E4 AMOLED a procesor Snapdragon 888 5G.

Reklama