Realme GT2 s nejnovějším procesorem Snapdragon bude už v pondělí

Reklama

Konference MWC v Barceloně ukáže mobilní novinky také od Realme. Nová řada GT2 dostane nový procesor, a těššit se můžeme na biopolymerová záda.

Také Realme se na MWC 2022 vyzbrojilo – novinkou budou dva telefony nové řady – modely GT 2 a GT 2 Pro. Dočkáme se představení hned v pondělí 28. února a poté se naplní evropské trhy. Telefon GT2 Pro totiž známe už z čínské premiéry v lednu.

Zajímavostí je důraz na ekologii – zadní skořepina Realme GT 2 Pro je z biopolymerového materiálu od firmy Sabic s certifikací ISCC a TCO, díky kterému se při výrobě podařilo snížit uhlíkovou stopu o 35,5 %. Certifikátem TCO se může pochlubit také recyklovatelný materiál a inkoust na bázi sóji využité při výrobě obalu telefonu. Dále bude mít vlajková loď GT2 Pro nejnovější procesor Snapdragon 8 Gen 1, 150° ultraširoký fotoaparát a další vychytávky pro lepší připojení – realme Innovation Forward Communications, jejíž součástí je první ultraširokopásmové HyperSmart Antenna Switching, Wi-Fi Enhancer a 360° NFC.  Informace o ceně a dostupnosti novinek z řady realme GT 2 se dozvíme za pár dní.

Reklama