Realme má certifikát německé TÜV Rheinland, mobily určitě vydrží 3 roky

Reklama

Realme si díky pečlivé výrobě telefonů vysloužilo novou certifikaci pro telefony, které tak budou spolehlivě sloužit po první tři roky. Certifikaci mají ocenit mladší uživatelé, kteří dávají telefonům zabrat.

Realme má certifkát TÜV Rheinland High Reliability platný pro dva modely C21 a C25. Certifikace na tříletý životní cyklus vychází z výzkumu, kdy se mobily mění právě v tuto dobu a tak má být na Realme spolehnutí. S německou laboratoří dával čínský Realme telefonům zabrat – Proces certifikace zahrnuje 23 hlavních testů, a to včetně deseti scénářů každodenního používání, jako je pád, opotřebení nebo poškrábání. Součástí je i sedm testovacích scénářů extrémních podmínek, jako jsou vysoké teploty nebo vlhkost, kolísání napětí, působení statické elektřiny nebo tlaku vzduchu, a 6 testovacích scénářů spolehlivosti jednotlivých komponent.

„Zahájili jsme spolupráci s TÜV Rheinland, abychom posunuli kontrolu kvality na další úroveň. Stali jsme se tak první značkou chytrých telefonů, která získala certifikaci TÜV Rheinland High Reliability. Touto sadou standardních postupů kvality projdou při testování a kontrole všechny chytré telefony realme,” říká CEO realme Sky Li.

Pro nejvyšší kvalitu Realme investuje do chytré továrny a automatizace, například výrobní linka SMT umí osázet komponenty na základní desku telefonů. V továrně je aktuální míra automatizace 87,5 %, což je dle výrobce výrazně více než běžné průmyslové standardy. S umělou inteligencí v továrně má chrlit Realme až 60 milionů zařízení ročně.

Reklama