Realme má chytrou vizi – nová platforma, vysavač i dvoje hodinky

Reklama

Realme se kromě telefonů věnuje také domácím spotřebičům, v nabídce se objevil vysavač! Dále se můžeme těšit na hodinky, tablet i notebook.

 

Realme se předvedl s výkonným telefonem Realme GT 5G, současně nechal nahlédnout do strategie uvádění chytrých produktů v dohledné době. Výrobce preferuje strategii „1+5+T“ a vylepšení chytrého ekosystému AIoT. Systém se zapojenými spotřebiči se bude řídit z aplikace realme Link. .

Strategie je zastoupena takto:

  • 1 smartphone – telefon jako mozek AIoT ekosystému
  • 5 kategorií AIoT produktů – sluchátka, TV, notebooky, reproduktory
  • T jako TechLife – otevřená platforma pro zapojení třetích stran pro uvádění produktů v prodejní síti a sdílení dodavatelů. Tady se produkty dělí do oblastí – Chytrá zábava (TV boxy, projektory, reproduktory a herní příslušenství), Chytrá péče (vysavače, čističky vzduchu nebo váhy s měřením tělesného tuku) a Chytré připojení (inteligentní zásuvky, žárovky nebo kamery).

Realme TechLife Robot Vacuum

První chytrý vysavač výrobce, který je kombinací mopu a vysavače pro pohyb po domácnostech. Orientaci v prostoru jistí systém LiDAR, který známe třeba z autonomních aut, hodit se bude výška jen 10 cm pro zajíždění pod nábytek. Fanoušci hlasového ovládání ocení kompatibilitu s Google Asistentem a Alexou.

Hodinky Realme watch 2 a watch 2 Pro

V nabídce výrobce jsou dvoje nové hodinky, menší s displejem 1,4palců a větší s displejem 1,75 palců (průměr 44 mm). Watch 2 Pro jsou chytrým fitness trenérem, je tu modul GPS, senzory na SpO2, tepovoou frekvenci. Za zmínku stojí výdrž 14 dní bez nabití a zalíbit se může až 100 různých ciferníků.

Další očekávání

Příval novinek určitě končit nemá, Realme uvede tablet, Pad, notebook, Realme Book, u notebooku dokonce spolupracuje u vývoje s fanoušky.

Reklama