Realme v roce 2020 potvrdilo pozici mezi technologickými inovátory

Reklama

Výrobce Realme vlétl do roku 2020 s velkým odhodláním. Uvedení několika telefonů do prodeje přineslo zajímavé funkce jako rychlé SuperDart dobíjení i podporu 5G sítí. Podle hodnocení Fast Company tak patří mezi 50 nejinovativnějším firmám Číny za loňský rok.

Realme kromě mobilních novinek udává technologické trendy, díky tomu ho magazín Fast Company zasadil do žebříčku 50 nejinovativnějších společností v Číně za rok 2020. Agilita výrobce je zřejmá, ke konci roku 2019 už Realme patřilo mezi TOP 7 světových značek smartphonů, v listopadu 2020 patřil mezi nejrychleji rostoucí značkou smartphonů na světě s prodejem 50 milionů kusů za pouhých 9 čtvrtletí (zdroj: Counterpoint, Q3 2020). „Existují dva způsoby, jak inovovat: jedním z nich je výzkum a vývoj nových technologií za účelem získání inovativních schopností. A druhým způsobem je výrazně snížit náklady a popularizovat již existující technologie. Značka realme se vydává druhou cestou,“ poznamenal zakladatel a CEO realme Li Ping-čung.

Realme v mobilech podporuje rychlé nabíjení, vyzkoušeli jsme v modelech Realme 7, Realme 7 Pro, současně uvedlo na trh 5G mobil Realme 7 5G, který koupíme také v ČR.  Dále se zaměřil na obří baterie, např. jsme testovali Realme 7i.

 

Reklama