Realme vloni v 12 zemích obsadilo první příčky prodejů

Reklama

Realme vloni bodovala na světových trzích se svými telefony včetně technických inovací. Mladý tým zakladatele se žene vpřed i v nejisté době koronavirové…

Realme obstálo v pozici inovátora. Výrobce s cílovou skupinou se zalíbil také ve své cílové skupině v kategorii 18-25 let. Není divu, když v týmu zakladatele Sky Li je průměrný věk 29 let. Realme se zabydlelo na 61 trzích světa, ve 12 zemích obsadilo TOP 5 v prodejích mobilů. Kromě řady ocenění za inovace se Realme hoností 17 cenami Značka roku – od Polska přes Egypt až po Indonésii, výčet obsahuje také světových 159 produktových cen. Mladá značka bodovala také na českém trhu díky super rychlému nabíjení, funkční výbavu i dostupnou cenu. Realme v mobilech podporuje rychlé nabíjení, vyzkoušeli jsme v modelech Realme 7, Realme 7 Pro, současně uvedlo na trh 5G mobil Realme 7 5G, který koupíme také v ČR.  Dále se zaměřil na obří baterie, např. jsme testovali Realme 7i.

Značka realme chce i nadále přinášet technologické inovace a produkty, které překvapí svým výkonem a nízkou cenovkou a s nimiž se zejména mladá generace bude chtít ztotožnit. Růstový trend společnosti a reputace produktů přispěly k vybudovaní důvěry zákazníků a povědomí o značce, takže věříme, že loňský úspěch není jen anomálií. Do roku 2021 se chystáme skočit s ještě větší silou jako element, který zcela změní toto odvětví,” uzavírá hodnocení roku 2020 zakladatel realme Sky Li.

Reklama