Red Bull Air Race: létejte mezi kužely přes 300 km/h [hra]

Reklama

Naprosto luxusní letecké závody v licenci Red Bull Air Race dostanou každého fanouška sportovních letadel. Létání mezi kužely a soupeření s nejlepšími esy letecké F1, to se vývojářům opravdu povedlo. Připočítejte autentické prostředí a reálné zvuky!

RedBullAirRaceGame_4RedBullAirRaceGame_3

Red Bull Air Race je parádní hra zdarma pro Android a iOS. Sportovní hra nabídne nezbytné tréninky, souboje s časem a posléze urputné souboje o milisekundy při těsném letu kolem kuželů na trati. Série Red Bull Air Race se dostává na mobily hodně důstojným způsobem.

RedBullAirRaceGame_5RedBullAirRaceGame_6

Fandové se virtuálně setkají s nejlepšími piloty včetně Martina Šonky, polétají na závodech po celém světě a ucítí atmosféru strhujících soubojů s časem a záludnostmi tratí. Více než 200 závodů vás nenechá vydechnout, ladit budete výkon a schopnosti, stejně tak výkon letadla.

RedBullAirRaceGame_1RedBullAirRaceGame_2

Ovládání je snadné, levým prstem volíte směr letu, pravým držíte ruku na plynu, při obratech stačí ve správný čas přitáhnout a poté překlopit do horizontální polohy. Parádní grafika doplňuje nezbytné informace a aktuální hodnocení rozhodčích, musíte dodržet výšku letu při míjení kuželů, za jejich sražení dostanete penalizaci. Dokážete se zrovna vy stát tím nejlepším pilotem?

  • Systémy: iOS, Android
  • Cena: zdarma
  • Ke stažení: iOS, Android

Reklama