Red Bull TV: nejenom skákající Rakušan [aplikace]

Reklama

Každý, kdo sledoval úchvatný seskok Felixe Baumgartnera, při kterém překonal rychlost zvuku, si určitě všimnul, že tento zážitek nám zprostředkovala televize Red Bull. Ta ovšem nabízí mnohem více adrenalinových momentů, stačí si nainstalovat aplikaci do mobilu.

Red Bull už dávno není jen ten energetický nápoj s křídly, tahle značka má obrovské sponzorské aktivity a zaměřuje se v nich především na adrenalinové sporty. Pokud chcete získat přehled, co všechno Red Bull podporuje, nebo se prostě jen dobře pobavit při sledování opravdu neskutečných lidských výkonů, můžeme Red Bull TV jen doporučit.

Aplikace je rozdělena celkem na čtyři záložky. Na první nabízí textové informace o nejzajímavějších akcích za poslední dny. Myslím, že na titulce bude ještě dlouho jméno Felixe Baumgartnera. Z druhé záložky si pustíte živé vysílání (na titulce zase získáte přehled, co se bude v nejbližších hodinách vysílat).

Další dvě záložky mi ale připadaly zajímavější. Je zde přehled zajímavostí z posledních dnů, už ale ve formě videa. Určitě se hodí také hodnocení uživatelů. Můžete si pustit závody MotoGP, ale třeba také soutěž v šipkách, snowboardingové akce různě po světě, závody ve windsurfingu a hromady dalšího. Záleží jen na vás, kolik hodin času máte.

Nějaký si ale ještě nechte na poslední složku Videos. Tam si totiž můžete jednotlivá videa filtrovat a u složky Best Rated se rozhodně zdržíte dlouho. I kdyby Red Bull TV nenabízelo nic jiného, tohle k úspěchu stačí. Jsou zde opravdu neuvěřitelné kousky s horskými koly, motorkami, auty a vším možným. Kromě nejlépe hodnocených narazíte i na nejpopulárnější videa, nebo si vyberete podle jednotlivého sportu. Zkrátka pro každého příznivce adrenalinu je toho dost.

Aplikaci můžete přikázat, aby se připojovala pouze přes Wi-Fi, další nastavení nenajdete. Videa jsou ale plně funkční a vše běží jak má.

Operační systém: iOS 4.3 a vyšší, Android 2.2 a vyšší

Odkaz na stažení: iOS, Android

Cena: freeware

Reklama