Rekord pokořen: 341 lidí telefonující z jediné mýdlové bubliny

Reklama

V úterý padl rekord v počtu lidí telefonujících z jedné mýdlové bubliny. Překonán byl na road show virtuálního operátora Mobil od ČEZ. V nejbližších dnech se s tímto operátorem setkáte v řadě českých měst a můžete se pokusit rekord ještě překonat.

Bublinář Matěj Kodeš se účastní všech setkání v rámci road show virtuálního operátora Mobil od ČEZ. Už na tom prvním, které se konalo v úterý v Praze, překonal světový rekord v počtu lidí telefonujících z mýdlové bubliny. Během jedné hodiny se mu podařilo pomocí speciálního bublifuku uzavřít do bubliny celkem 341 telefonujících lidí.

bubliny_rekord

Ve čtvrtek navštívila road show Ústí nad Labem, konkrétně nákupní centrum Forum. Další zastávkou roadshow bude 8. 11. Děčín, v sobotu 9. 11. Liberec a 10. 11. Teplice. S bublinářem se můžete setkat 13. 11. v Hradci Králové a následující den v Pardubicích. Během víkendu 16. a 17. 11. proběhne vystoupení v Olomouci a Ostravě, následně se program vrací z Moravy zpět do Kladna (20. 11.). Závěr celé šňůry se uskuteční v západních Čechách, nejprve 21. 11. v Plzni a o den později v Karlových Varech. Ve všech těchto městech se budete moci pokusit o překonání stanoveného rekordu.

Reklama