Reproduktor iFrogz Boost: bez kabelu hraje rád [test]

Reklama

Zajímavý reproduktor k různým telefonům hraje bez kabelu i bez bluetooth. Elegantně totiž využívá zabudovaný zesilovač pro zesílení hudby z hlasitého reproduktoru mobilu. Podívejte se na video!

iFrogzBoost_5

Hudebního příslušenství není nikdy dost, tento reproduktor mne zaujal možností poslechu hudby bez nějakého složitého párování nebo spojení kabelem. Jednoduše mobil položíte nahoru a už to hraje.

iFrogzBoost_4iFrogzBoost_3

Konstrukce reproduktoru využívá tří AA baterii pro napájení, využít se dá také microUSB kabel, ten ale v balení není. Na jedny baterie můžete hrát až 15 hodin. Technologie Nearfield Audio zjednodušeně znamená, že vestavěný zesilovač pracuje s hlasitým výstupem vašeho mobilu.

iFrogzBoost_1iFrogzBoost_2

 

Reproduktor je navržen pro iPhone, nicméně i v mém případě Samsungu Galaxy S III Mini to fungovalo správně. Pokud mát mobil s výstupem reproduktoru na zadní straně, máte vyhráno. Jen výrobce mohl na horní stranu namalovat nějaký symbol pro přesné umístění mobilu, ale na to přijdete snadno, jak je vidět ve videu.

iFrogz Boost na videu

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tolzbXrPNwk

Pokud vás omrzí poslech z mobilu, seženete si 3,5mm kabel a připojíte další zdroj. Funkci zařízení ukazuje modrá dioda, reproduktor se dá také vypnout. Ke koupi je v tmavé a bílé barvě za 1 048 Kč. Za zapůjčení děkujeme Beobalu.cz, kde také produkt koupíte.

Reklama