Reproduktory Angry Birds: nechte si pořádně zazpívat

Reklama

Exkluzivní hudební příslušenství s hrdiny populární stejnojmenné hry dokáže zahrát z jakéhokoliv mobilu či tabletu, výtečně funguje s produkty Applu. Jedinečný design může způsobit, že si nebudete jistí, který z nich si nakonec koupíte!

Kdo nezná hru Angry Birds, jako by nebyl. Megaúspěšná hra již několik let válcuje rekordy v počtu stažení napříč operačními systémy. Na vlně popularity hry se samozřejmě veze související marketing, který chrlí nejrůznější drobnosti, které prostě hráči musí mít. Kromě tradičních triček, plyšáků jde třeba o sluchátka Tweeters a ochranné kryty. Již jsme je otestovali.

Angry Birds reproduktory na videu – vybalujeme

Reproduktory Angry Birds patří mezi nejdražší suvenýry z přívalu naštvaných ptáků. Jejich pečlivě vyrobenou konstrukci, konektivitu a také hudební výkon musím pochválit hned z úvodu. Angry Birds reproduktory jsou novinkou na trhu a výrobce Gear4 je vyrobil v licenci, tedy věrohodně k virtuální herní předloze. Do obchodů zamířila trojice reproduktorů v provedení červený Red Bird, zelené Helmet Pig a černý Black Bird. Nejde tedy o postavičky z poslední verze Angry Birds Space.

Kapitoly článku:

  1. Video z vybalení, představení
  2. Video a ovládání, konstrukce, funkce, parametry, závěr

Reklama