Reproduktory Angry Birds: nechte si pořádně zazpívat

Reklama

Kapitoly článku:

 1. Video z vybalení, představení
 2. Video a ovládání, konstrukce, funkce, parametry, závěr

Reproduktory Angry Birds v akci

Na pohled odlišné, uvnitř výbavou hodně podobné. Pro poslech tu slouží jeden basový vespod a dva výškové reproduktory po stranách, vzadu pak nechybí otvor výdechu bassreflexu. Vzadu se schovalo ovládání síly basů a hlasitosti, zde se také připojuje síťový adaptér a hlavním vypínačem reproduktor aktivujete. Všechny reproduktory můžete připojit k jakémukoliv zdroji s 3,5mm jackem.

Reproduktory se od sebe liší možnostmi připojení a tím, že pouze červenému chybí možnost dálkového ovládání. K červenému se dá připojit mobil pouze přes přibalený červený 3,5mm – 3,5mm jack, jako opěrka přístroje tu slouží hnědý stojánek. Tady možnosti reproduktoru končí.

Klíčové vlastnosti:

 • Velikost, hmotnost: přibližně 170 × 150 × 180 mm, 1 200 g
 • Licencovaný výrobek Angry Birds, červený Red Bird, zelené Helmet Pig a černý Black Bird
 • Pevné plastové provedení, neklouzavá podložka
 • Dockovací stanice pro iPody, iPhony, iPady
 • Možnost připojení jiného zdroje přes 3,5mm jack
 • Dálkové ovládání
 • Jeden basový a dva výškové reproduktory
 • Síťové napájení 230 V přes adaptér
 • Kde koupit: Alza
Gear4 Angry Birds lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Gear4 Angry Birds Green Pig lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

O něco lepší (a také dražší) to je u černého produktu, ten obsahuje kolébku pro Apple produkty. Je k němu připojena napevno krátkým kabelem. Drobný ovladač obsáhne všechny funkce, ať už jde o vypnutí sestavy, volba typu přehrávání, pohybu v menu, řízení hlasitosti, ovšem nastavení basů chybí.

Zelený prasoreproduktor dostal kolébku natrvalo na horní část. Tohle řešení se mi asi líbí nejvíce, externí kolébka mi přijde nehezká. Opět tu máme možnost ovládání přes zelený ovladač se shodnými funkcemi jako u černého. Není tedy náhodou, že poslední dva stojí stejně, a červený koupíte o pár stovek levněji.

Co se týká hudebního výkonu, hrají všechny stejně. Velmi dobrá je hlasitost, není problém ozvučit celý byt. Plné basy hrají otřesně, proto třeba regulovat s rozumem. Z malé plastové konstrukce zní mírně zastřené tóny, však se podívejte na video výše.

Reproduktory Angry Birds jsou skvělým doplňkem domácího prostředí, dětského pokoje apod. Designově se velmi povedly, určitě bych volil model s dálkovým ovládáním, pokud budete využívat spojení s nějakým produktem Applu.

Kapitoly článku:

 1. Video z vybalení, představení
 2. Video a ovládání, konstrukce, funkce, parametry, závěr

Reklama