ring.tones: vše o zvonění pro iPhone (aplikace)

Reklama

Mít vlastní zvonění na iPhonu už dávno není tak velký problém jako dříve. Pořád sice zůstává řada omezení a nutnost oficiálního postupu přes iTunes, existují ale aplikace, které vám s celým procesem pomohou a ulehčí ho. Jako třeba ring.tones.

Ring.tones nabízí kompletní správu pro výběr a vytvoření nového vyzváněcího tónu. Aplikace se skládá ze čtyř velkých částí. V první si můžete vytvořit vlastní vyzváněcí tón z jakékoliv skladby, která se ve vašem telefonu nachází. Velmi jednoduše si u skladby vybíráte začátek a konec vyzváněcího tónu, vybraný úsek už pak stačí jen uložit.

Druhý způsob vytvoření vyzváněcího tónů spočítá v možnosti nahrání libovolného zvuku. Jedná se tedy a jakýsi jednoduchý diktafon. Poslední možností představuje výběr ze zvuků, které nabízí samotná aplikace. A těch je skutečně hodně. Jen všemožných kategorií je přesně 22. Někde je tónů více, někde méně, ale skutečně budete mít z čeho vybírat.

Samotné nastavení vyzvánění probíhá u všech kategorií stejně a je bohužel trochu krkolomné, i když přesně podle pravidel Apple. Vybraný zvuk si pošlete nejlépe mailem do počítače, naimportujete do iTunes a odtud synchronizací dostanete do iPhonu.

Ring.tones nabízí skutečně širokou paletu nástrojů a zvuků pro vaše nové vyzvánění. Uvítal bych ještě možnost úpravy připravených zvuků, další výhrady ale k této bezplatné aplikaci nemám.

Operační systém: iOS 4.0

Odkaz na stažení

Cena: freeware

Reklama