Ringtone Creator: upravte si zvonění (recenze aplikace)

Reklama

Operační systém Bada, na rozdíl od většiny konkurence, nedělá žádné zbytečné komplikace při nastavení vlastního vyzvánění. Vyberete jakoukoliv skladbu a je hotovo. Dnes si ukážeme jednoduchý způsob, jak ze skladby použít jen vybranou část. Stačí použít Ringtone Creator.

Aplikace je freeware a je velice jednoduchá. Vytvoření upraveného zvonění vám nezabere více než několik sekund. Na hlavní (a vlastně jediné) obrazovce programu si všímejte barevných ikonek v horní části. Prvním vyberete skladbu, pomocí červené a modré ikonky označíte začátek a konec úseku, který se má vybrat pro vyzvánění, prostřední tlačítkem hudbu přehráváte a tím úplně vpravo si skladbu uložíte. To je velmi důležité, nově upravené vyzvánění vám nepřepíše písničku, kterou jinak posloucháte. V dolní části vidíte, kdy jste označili začátek a konec pro vyzvánění a jak dlouho bude trvat. Pak už jen stačí standardně v systému vybrat upravené zvonění a je hotovo.

Ringtone Creator je opravdu jednoduchý, určitě je rychlejší než instalace obdobného softwaru do počítače a pak přenášení souboru do mobilu. Snad jediné, co bych uvítal navíc, je možnost úpravy hlasitosti zvonění. Skladba se ale dá pouze oříznout.

Tímto způsobem si pochopitelně můžete nastavit i SMS, zvuk budíku a cokoliv dalšího, co vám telefon dovolí.

Cena: freeware

Operační systém: Bada 1.0 a vyšší

Odkaz na stažení

Reklama