Rollei Actioncam 425: záběry s mobilem v ruce [recenze]

Reklama

Outdoorová kamera Rollei se bude hodit sportovcům, turistům, motorkářům a všem, kteřá chtějí natáčet v pohybu na suchu či ve vodě. Součástí je spousta příslušenství včetně 16GB microSD karty.

Rollei_Actioncam_425_7

Rollei Actioncam 425 WiFi je malá outdoorová kamerka, která podporuje až 4K záznam při 25 snímcích za sekundu. Já jsem ji otestoval na běžnější rozlišení 1080p při 60 snímcích za sekundu. Kamera se dodává s bohatým příslušenstvím, radost udělá jak 16GB microSD karta, tak dálkové ovládání na ruku, druhá baterie, voděodolné pouzdro, úchytný kloub, dvojice držáků s 3M nálepkami, rámeček k uchycení kamery bez odolného pouzdra.

Rollei_Actioncam_425_1Rollei_Actioncam_425_2Rollei_Actioncam_425_3Rollei_Actioncam_425_6

Kamera se ovládá jednoduše přes tlačítka na přední, horní a boční straně. Vepředu kameru zapnete a přepínáte režimy pro 5Mpx snímač, postupně video – fotky – sekvence – nastavení. V menu najdete spoustu voleb, je v angličtině. Spodní boční tlačítko umožní kameru přes Wi-Fi spárovat s mobilem s aplikací Rollei. Po instalaci lze kameru ovládat z mobilu, odtud budete točit, fotit, přehrávat videa, stahovat obsah do mobilu.

Rollei_Actioncam_425_5Rollei_Actioncam_425_4

Aplikace pro ovládání z mobilu

rollei_aplikace_2rollei_aplikace_1rollei_aplikace_4

Snadno tak nastavíte úhel záběru a vaše videa budou vypadat k světu. Kamera slouží určitě bez potíží, na motohelmě drží díky zaoblenému držáku spolehlivě, při jízdě hůře chytá zvuk a ruší ji proudění zvuku, moc tomu nepomáhá ani průhledné pouzdro. Kvalita videa není prvotřídní, potíže jsou při přechodech ze světla do tmy a naopak, obraz je nejlepší za dobrých světelných podmínek. Fotografie z 5Mpx čipu jsou spíše na nouzové použití.

Fotografie

rollei_foto_1rollei_foto_2

Rollei Actioncam 425 – 1080p video


Parametry Rollei ActionCam 425 WiFi

  • Snímač: 5 Mpx
  • Rozlišení: max. 4K – 25 sn./s
  • Úhel záběru: 170 stupňů
  • Formáty: MOV, JPG
  • Displej: TFT 2,0 palců barevný
  • Cena: 3 290 Kč. Za zapůjčení děkujeme Digitor.cz
Rollei ActionCam 425 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama