Samsung bude s Galaxy S5 prodávat zajímavé příslušenství

Reklama

Už za 14 dní se začne i v Česku prodávat top model Samsung Galaxy S5. Výrobce k němu přiveze i nějaké zajímavé příslušenství. Podívejte se na podrobnější informace a především ceny, třeba si vyberete a svůj nový mobil vylepšíte.

Samsung Galaxy S5 se v Česku objeví 11. dubna. Do té doby se můžete zabavit čtením našeho prvního pohledu nebo studiem parametrů v našem Katalogu mobilů. Vedle standardní nabídky příslušenství jako jsou náhradní baterie, napájecí mikro USB kabely nebo ochranné folie, nabídne Samsung i další příslušenství v novém barevném provedení.

Samsung Galaxy S5

Rozměry: 142 × 73 × 8 mm, 145 g
Displej: 5,1″, 1080 × 1920 bodů, 16 mil. barev, Super AMOLED
Procesor, systém: 4 jádra, 2500 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 2048 MB, 16000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi
Další konektivita: NFC GPS microUSB 3,5mm jack
Fotoaparát: 16 Mpx, video: 2160p autofokus blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena Samsung G900 GALAXY S5 v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Pouzdro S-View

Toto pouzdro už jste určitě viděli na Galaxy S4. Místo zadního krytu baterie nasadíte pouzdro S-View. V otevřeném stavu máte k dispozici celý displej s klasickým ovládacím prostředím, jakmile pouzdro zaklapnete, zůstane viditelný jen malý průzor. A ten stačí právě tak na datum, čas, telefonní číslo příchozího hovoru, zmeškané hovory, SMS zprávy nebo stav baterie. Pouzdro v bílé a černé barvě doplní ještě netradiční metalické provedení ve zlatém, růžovém a modrém. Cena flipového pouzdra S View (všechny barvy): 1 199 Kč.

Samsung_Galaxy_S5_SView_3Samsung_Galaxy_S5_SView_2 Samsung_Galaxy_S5_SView_1

Pouzdro s kapsou

Samotné pouzdro sice ochrání telefon, jinak je ale v podstatě k ničemu. Samsung proto přišel s obalem, v němž najdete kapsu na kreditní kartu. Pouzdro je vyrobeno z příjemného materiálu – polyuretanové kůže, na okrajích lemovaným jemným švem. K dostání bude v barvě bílé, černé a metalické modré, růžové a zlaté. Cena flipového pouzdra s kapsou (všechny barvy): 949 Kč.

Samsung_Galaxy_S5_pouzdroskapsou_2Samsung_Galaxy_S5_pouzdroskapsou_1

Dotykové pero C-Pen

Dotykový displej je fajn ,zvláště když ho můžete ovládat perem. Nosit s sebou ale kromě klasické zásoby propisek (tužek, pastelek – doplňte podle libosti) ještě dotykové pero, už je ale poněkud nepraktické. Naštěstí je tu C-Pen, které z jedné strany nabídne dotykové pero, z druhé pak klasickou propisku. Cena: 1 099 Kč

Ochranný zadní kryt plus

Možná o sobě víte, že nejpozději do pár měsíců každý mobil nešťastnou náhodou zničíte. Pak právě pro vás je určen speciální ochranný kryt s ještě zvýšenou odolností (Galaxy S5 je jinak odolný sám o sobě). Má navíc povrchovou úpravu usnadňující držení v ruce a naopak znesnadňující vyklouznutí. Cena: 449 Kč.

Samsung_Galaxy_S5_zadnikrytplus

Bezdrátové nabíjení

I Samsung už se umí nabíjet bez kabelů pomocí magnetické indukce. Potřebujete k tomu nový zadní kryt (749 Kč) nebo S-View pouzdro (1 599 Kč) a podložku pro bezdrátové nabíjení (999 Kč). Všechny tyto komponenty si můžete pořídit v černé a bílé variantě, v nabídce je i sada obsahující kryt+podložku za 1 699 Kč.

Samsung_Galaxy_S5_podlozka

V nabídce je samozřejmě i klasické příslušenství: Náhradní baterie s nabíjecím krytem (bílá) – 999 Kč, Baterie – 549 Kč, Multi nabíjecí kabel (bílá, černá) – 699 Kč, Napájecí kabel mUSB (bílá, černá) – 449 Kč, Ochranná fólie – 269 Kč.

Reklama