Samsung dává k nejvyšším mobilům S7 se slevou VR brýle

Reklama

Každý, kdo si od 16. května do 4. června koupí Samsung Galaxy S7 a S7 edge, si může pořídit brýle pro virtuální realitu Gear VR za poloviční cenu. K tomu navíc dostane obsah v hodnotě 1 500 Kč.

Samsung letos na evropském trhu prodal již více než 300 000 brýlí Gear VR z míněnou akcí chce toto číslo ještě zvýšit. Proto kromě poloviční slevy nabízí i digitální obsah zdarma, a to v hodnotě 1 500 Kč. Tento obsah tvoří šest samostatných aplikací:

Keep Talking & Nobody Explodes: Zábavná hra pro více hráčů, kdy jeden má nasazeny Gear VR a jeho úkolem je zneškodnit bombu. Ostatní hráči mají k dispozici manuál k její bezpečné deaktivaci a instruují hráče s Gear VR, jaký drát má přestřihnout, kde najde další pomůcky apod.

Anshar Wars 2: Dechberoucí vesmírná přestřelka, kdy se hráč stává pilotem vesmírné stíhačky a brání svou mateřskou vesmírnou loď. Náklonem hlavy řídí, touchpadem nebo připojeným gamepadem ovládá zbraně.

Drift: Hráč prolétá labyrintem a jeho cílem je vyhnout se všem překážkám pohybem hlavy a dosáhnout konce labyrintu.

Star Chart: vesmírná obloha v 360° balení. Souhvězdí, planety, mléčná dráha, to vše ve virtuální realitě.

Darknet: logická hra, která posouvá hraní ve virtuální realitě na novou úroveň.

Ocean Rift: Je libo si zaplavat se žraloky v moři? S touto aplikací se lze pohybovat ve virtuálním moři mezi žraloky, rybkami všech barev nebo želvami.

 

Samsung Gear VR Lite R322 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama