Samsung Freestyle: extrémně zábavný projektor

Reklama

Malá konstrukce a hmotnost pod 1 kg, nový projektor míří do rukou mladším ročníkům, kteří mohou kdekoliv sledovat filmy, hry a jinou zábavu. V prodeji bude také u nás!

Samsung The Freestyle je malý projektor válcového designu se stojánkem, řešení nabízí možnost promítat obraz na kteroukoliv stěnu či strop poblíž. Samsung využil moderní technologie, máme tu srovnání obrazu v lichoběžníku, srovná proporce při promítání na libovolný povrch. Ostrý obraz nabídne až do velikosti 100 palců, a to je na hodně velký obývák akorát. A co víc, projektor má ohromit dunivým zvukem ze zabudovaných reproduktorů.

Maximální využití kdekoliv nabízí provoz na baterie nebo klasické připojení 230 V. Projektor dále může fungovat jako náladová lampička, stačí nasadit přibalenou krytku. Přenos obrazu má na starost stream z Androidů a iOS, majitelé TV Samsung Q70 a vyšších ho mohou použít na sledování programu i bez zapnutí TV. V České republice bude možné The Freestyle předobjednat od 17. ledna a začátek prodeje se očekává během února 2022. Již nyní se můžou zájemci z České republiky předregistrovat na stránkách https://www.samsung.com/cz/projectors/the-freestyle/the-freestyle-pre-registration a vyhrát projektor The Freestyle (vyhrává 180. zaregistrovaný dle podmínek soutěže). Doporučená maloobchodní cena pro ČR nebyla ještě stanovena.

Reklama