Samsung Galaxy Ace Style: 4palce a Android 4.4

Reklama

Novinka od Samsungu přichází se známým jménem, solidními funkcemi a pravděpodobně i příjemnou cenou. Kompaktní zaoblený stroj s nejnovějším Androidem udělá radost méně náročným uživatelům.

SamsungGALAXYACEStyle_1SamsungGALAXYACEStyle_5

Samsung Galaxy Ace Style se bude prodávat už v květnu v bílé nebo černé barvě. Zaoblený telefon se 4palcovým displejem nabídne tloušťku těsně nad 10 mm (zbývají rozměry 122 × 63 mm), design už jsme tradičně viděli u jiných telefonů Samsungu. Plastová konstrukce nabízí senzorová tlačítka a jedno hardwarové pod displejem, vzadu kromě 5Mpx fotoaparátu a hlasitého reproduktoru není nic.

SamsungGALAXYACEStyle_3 SamsungGALAXYACEStyle_7 SamsungGALAXYACEStyle_2 SamsungGALAXYACEStyle_6

Výrobce zdůrazňuje přítomnost Androidu 4.4, který pohání 2jádrový procesor 1,2 GHz a jen 512 MB RAM. Telefon bude určitě mírně zadýchaný, navíc majitelům brzy dojde paměť jen 4 GB a přijdou na řadu karty microSD. Galaxy Ace nezklame v datových přenosech, dokonce se ve specifikacích objevilo NFC!

SamsungGALAXYACEStyle_8 SamsungGALAXYACEStyle_4

Drobný mobil obsahuje akumulátor 1 500 mAh, FM rádio, GPS navigaci a další povinnou výbavu. Zatím neznáme přesnou cenu, nicméně by to snad nemělo být více jak 4 000 Kč.

Reklama