Samsung Galaxy Alpha: hubený pod 7 mm, drahý pod 17 000 Kč

Reklama

Nový model Galaxy patří mezi nejtenčí modely výrobce. Jen 6,7mm tělo přitom nabízí spoustu funkcí, HD displej 4,7 palců, 12 Mpx fotoaparát a Android 4.4.4.

SamsungGALAXYAlpha_1SamsungGALAXYAlpha_2

Samsung GALAXY Alpha je posledním přírůstkem do rodiny mobilů s Androidem. Novinka láká na inovované tělo se zaoblenými rohy a hlavně kovovými částmi. Za pozornost stojí měkký zadní kryt a minimální tloušťka, mobil měří 132 x 66 x 7 mm a váží skvělých 115 g! Mobil bude patřit k těm nejlepším, v září jej můžeme mít za doporučených 16 999 Kč a to v barvách stříbrné, černé a bílé. Oficiálně se vyrábí i v luxusní zlaté.

Samsung GALAXY Alpha se pyšní velkým displejem s HD rozlišením, vepředu ještě klasické tlačítko a dvě senzorová po stranách. Telefon využívá Android 4.4.4 s pohonem 8jádrového nebo 4jádrového procesoru a 2 GB RAM. Uvnitř čeká paměť s kapacitou 32 GB a pozor – zcela chybí podpora microSD karet!

SamsungGALAXYAlpha_3

Datová konektivita pamatuje i na LTE a NFC, doplňková výbava nabízí již známé vychytávky jako snímač otisků prstů, tepu, tlakoměr a další. S mobilem si tak užijeme spoustu legrace v různých činnostech, snad brzo nedojde energie z baterie s kapacitou 1 860 mAh. Navíc když se fotí 12Mpx snímačem s podporou 4K videa.

Reklama