Samsung Galaxy Buds – výborný zvuk s ANC ve fialové barvě

Reklama

Nová bezdrátová sluchátka Samsung mají svěží design a ještě lepší zvuk. Co vše se vylepšilo?

Samsung Galaxy Buds pokračují v tradici výborných špuntů, které vám budou hrát kdekoliv se pohnete. Sáhnout můžete po černé, stříbrné nebo stylové fialové barvě, jak se vám to hodí k outfitu.

Dynamické podání zvukumá na starost měnič woofer s průměrem 11 mm pro basy, výšky zajistí tweeter s 6,5 mm, tohle spojení má zajistit nejlepší zvuk pro různé styly hudby. Díky ANC lze vyrušit až 99 % okolních hluků, míru rušení upravíte v nastavení. V režimu ambient naopak důležité zvuky zesílí od 20 %, nepřeslechnete třeba jedoucí auto. Sluchátka chytře přepínají režimy tlumení podle toho, v jakém prostředí se nacházíte (rušná domácnost při práci, klidný les na sport apod.).

Konstrukce sluchátek je vodotěsná, takže s nimi vyrazíte klidně do deště nebo se můžete hodně potit ve fitku. Pro hovory jsou připraveny 3 mikrofony, výdrž baterie na poslech hudby je 5 h / celkem 18 h (s ANC), 8 h / celkem 28 h (bez ANC). Stačí 5 minut nabíjení v pouzdru a získáte 1 hodinu poslechu.

Zahájení prodeje je stanoveno na 29. 1., počítejte s cenou 5 999 Kč. Zákazník, který si v období od 14. 1. 2021 do 28. 1. 2021 předobjedná sluchátka Galaxy Buds Pro z e-shopu www.samsung.cz, ve značkových prodejnách Samsung nebo u vybraných prodejců elektroniky, získá nárok na bonus v podobě bezdrátové nabíjecí podložky (EP-P1300T) v hodnotě 999 Kč. Pro získání bonusu není potřeba registrace a nabíjecí podložku zákazník obdrží společně s dodávkou Galaxy Buds Pro, které prodejci začnou expedovat 29. 1. 2021.

 

Reklama