Samsung Galaxy Camera 2: další chytrý fotoaparát přichází

Reklama

Samsung před zahájením veletrhu CES v Las Vegas odhaluje novinku – nástupce chytrého fotografování, model Galaxy Camera 2. Opět má na palubě Android, velký dotykový displej a stejný 16Mpx čip. Co je nového?

SamsungGalaxyCamera2_1SamsungGalaxyCamera2_6SamsungGalaxyCamera2_5SamsungGalaxyCamera2_4

Samsung Galaxy Camera 2 je fotoaparát se systémem Android a všemi výhodami z toho plynoucími. Předchozí model jsme testovali v tomto článku. Tedy kromě toho, že si z něj nezavoláte v síti GSM. Novinka bude mít 4,8palcový dotykový displej na zadní straně, konstrukce opět respektuje pohodlí při držení, takže je patřičně vytvarována.

SamsungGalaxyCamera2_2SamsungGalaxyCamera2_3

Android 4.3 pohání procesor s taktem 1,6GHz, 2 GB RAM a baterie má vydržet 350 snímků. Konektivitu zajistí Wi-Fi, bluetooth a nově rovněž NFC. Fotí se 16Mpx snímačem, přepracovány jsou algoritmy zpracování obrazu pro ještě lepší výsledky. V nabídce bude 28 fotorežimů, využívat budeme 21násobný zoom, nechybí fullHD video, ISO 3200 a rovněž slow motion záběry 120 snímků za sekundu. Cena ani dostupnost nejsou známy, ani to, jestli bude 3G verze Galaxy Camery 2.

Zdroj foto: The Verge

Reklama