Samsung Galaxy Edge: displej na hraně

Reklama

Veletrh IFA začíná chrlit záplavu mobilních novinek. Samsung se předvedl s novým Note 4 a také modelem Edge s efektně zaobleným displejem. Tohle vás dostane.

SamsungGalaxyEdge_3

Parádní smartphone se zahnutým displejem působí jako zjevení, tohle jsme ještě neviděli. Výrobce vsadil na inovace a tak se na zahnutém displeji ukazují informace, i když je přední část krytá pouzdrem. Telefon s Androidem se bude prodávat v několika barvách a to již od října celosvětově.

SamsungGalaxyEdge_5SamsungGalaxyEdge_4

Galaxy Edge má 5,6palcový Quad HD+ Super AMOLED s rozlišením 2560 x 1440 + 160 bodů. Telefon je velký 151,3 x 82,4 x 8,3 mm, váží 170 g. Skvěle vybavený smartphone podporuje všechny datové funkce včetně LTE, Android 4.4 pracuje díky procesoru ve variantě buď čtyřjádro 2,7 GHz. Operační paměť má skvělých 3 GB. Vnitřní paměť ukazuje 32 GB/64 GB, také lze použít microSD karty.

SamsungGalaxyEdge_1SamsungGalaxyEdge_2

Také tento stroj vsází na multimédia, takže se fotí 16Mpx snímačem s OIS stabilizací, přední snímač má 3,7 Mpx. Telefonu nechybí nic podstatného, takže podporuje NFC, GPS, má nezbytný infraport. Novinka s vysokým výkonem se napájí z akumulátoru s kapacitou 3 000 mAh.

Reklama