Samsung Galaxy Fit3: nový náramek s výdrží 13 dní

Reklama

Samsung představuje sportovní náramek pro měření fyzické aktivity včetně spánku a monitoringu zdraví. Na výběr budou tři barvy a chválíme cenovku pod 1 500 Kč.

Samsung Galaxy Fit3 je značkový fitness náramek nejen pro spárování s mobilem Samsung. Hliníková konstrukce náramku ladí se silikonovým páskem, a to v odstínech černé, růžové nebo bílé/stříbrné. Za cenu 1 499 Kč jde určitě o zajímavý tip ke koupi.

Obdélníkové tělo má na úhlopříčku 1,6 palců, což je asi 40 mm. Náramek s vlastním systémem se nabíjí magnetickými piny na spodní plošce. S náramekm se můžete i potápět, zvládne až 50 m na 10 min, nebo běžné používání dle krytí IP68. Odolnost tak postačuje na sportovní aktivitiy, turistiku, zmoknutí v dešti i sprchování či plavání.

Ze zajímavých funkcí se vypíchnout Fall Detection (Detekce tvrdého pádu) a Emergency SOS (Tísňové volání).  SOS se dá volat 5x stisknutím tlačítka, v případě pádu se náramek zeptá, jestli telefonovat v nouzi. Ze zdravotních funkcí podporuje měření okysličení krve, kvalitu spánku i detekuje chrápání. Bohužel nepodporuje NFC platby, ani nelze použít eSIM na použití na ovlání bez mobilu.

Reklama