Samsung Galaxy Note 9: vše potřebné v jednom [preview]

Reklama

Proč výrazně měnit něco, co funguje? Note 9 vypadá jako klasický telefon a současně je nabitý nejlepšími funkcemi. Výkonem potěší pracanty i hráče, rozhodně nezklame při focení.

Samsung Galaxy Note 9 je telefonem hlavně pro práci. Proto nabízí konstrukci bez výstřelek, velký displej přes 6 palců, a hlavně nové aktivní dotykové pero S Pen. Hladké sklo na konstrukci potvrzuje prémiový vzhled, potěší perfetkní obraz Super AMOLED displeje, který je na bocích nepatrně zaoblený.  200 g těžký telefon v kapse určitě ucítíte, velkým plusem je odolnost IP68 proti vodě a prachu, to platí i pro dotykové pero. Ovládat jej tak můžete třeba mokrýma rukama.

 

Telefon pracuje s Androidem 8.1 Oreo, který pohání 8jádrový procesor a 6 GB RAM, nechybí 128 GB pro data. Reakce na povely jsou bleskové, to samé platí pro používání fotoaparátu a natáčení 4K videí. Mobil obsahuje duální fotoparát 12 Mpx, hlavní snímač pro běžné fotky včetně nočních, druhý pro zoom. Kvalita fotek je prvotřídní, dobře funguje rozostření pozadí, automatický režim volby typu scén a další funkce.  Hodně dobré je 4K video při 60 záběrech za sekundu. Další podrobnosti o telefonu najdete v připravované tradiční recenzi.

Samsung Galaxy Note 9 – fotogalerie

Samsung Galaxy Note 9 – 4K video

 

Reklama